lu.se

Denna sida på svenska This page in English

Presentation av medarbetare i ämnesgruppen

 

 

 

Zeynep Ekim, doktorand 

zeynep.ekim@arkitektur.lth.se

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/zeynep-ekim

 

 

 

Ann Eklund, postdoc

ann.eklund@arkitektur.lth.se

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/ann-eklund

 

 

 

 

Kiran Maini Gerhardsson, forskare 

kiran.maini_gerhardsson@med.lu.se 

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/kiran-maini-gerhardsson

 

 

 

Katarina Hennig, doktorand

katarina.hennig@arkitektur.lth.se 

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/katarina-hennig

 

 

 

 

Maria Johansson, professor

maria.johansson@arkitektur.lth.se 

Telefon: +46 222 71 69 

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/maria-johansson

 

 

 

Thorbjörn Laike, professor

thorbjorn.laike@arkitektur.lth.se  

Telefon: +46 222 70 78

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/thorbjoern-laike

 

 

 

Anna Litsmark, doktorand

anna.litsmark@arkitektur.lth.se   

Telefon: +46 79 098 04 45

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/anna-litsmark

 

 

 

Pimkamol Mattsson, biträdande universitetslektor 

pimkamol.mattsson@arkitektur.lth.se  

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/pimkamol-mattsson

 

 

 

Johan Rahm, biträdande universitetslektor 

johan.rahm@arkitektur.lth.se 

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/johan-rahm

 

 

 

Åsa Waldo, lärare 

asa.waldo@arkitektur.lth.se 

Länk till presentation på forskningsportal Lunds universitet: 

https://portal.research.lu.se/portal/sv/persons/aasa-waldo